دربازدیدنماینده ویژه رییس جمهورازشرکت مدکندآلوی قشم بیان گردید:

ساخت 300 شناور طی سه سال افتخار بزرگ ملی است
نماینده ویژه رئیس جمهور در بازدید از شناورسازی مدکندآلوی قشم عنوان کرد؛
ساخت 300 شناور طی سه سال افتخار بزرگ ملی است

نماینده ویژه رئیس جمهور در بازدید از شناورسازی مدکندآلو در قشم گفت: ساخت 300 فروند انواع شناور در منطقه آزاد قشم در یک بازه زمانی سه ساله افتخاری ملی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی بانک شب گذشته با هدف بازدید از 36 طرح صنعتی، عمرانی، بندری، فرودگاهی و گردشگری وارد جزیره قشم شد و از صبح روز چهارشنبه در رأس هیئتی از پروژه های مختلف از جمله شناورسازی مدکندآلو دیدن کرد.

وی در بازدید از مراحل ساخت شناورهای مسافری، آمبولانس دریایی و شناورهای خدماتی و پشتیبانی در شرکت مدکندآلو، گفت: ساخت 300 فروند انواع شناور کار بسیار ارزشمندی برای ایران است که در منطقه آزاد قشم انجام می شود.

نماینده ویژه رئیس جمهور در جمع خبرنگاران با اشاره به قراردادهایی که این شرکت شناورسازی برای 5 سال آینده خود دارد، افزود: با توجه به توانایی مدیریتی این شرکت و بهره بردن از نیروهای متخصص خوشبختانه مشکلی برای تولید در این واحد صنعتی دیده نمی شود.

وی از رسانه های درخواست کرد توانمندی و ظرفیت های ارزشمند حوزه های صنعتی منطقه آزاد قشم از جمله شناور سازی ها را به مردم معرفی کنند.

بانک با اشاره به شناور 158 نفره الماس (1) که قرار است به همراه دیگر پروژه های صنعتی، عمرانی، بندری، فرودگاهی و گردشگری قشم از طریق ویدئوکنفرانس توسط دکتر روحانی رئیس دولت تدبیر و امید از بندرعباس افتتاح شود، افزود: سرعت بالای 90 نات شناورهای مدرن شرکت مدکندآلو که در مدت 30 دقیقه مسافران را در شرایط ایمن و راحت از قشم به بندرعباس می رساند نیز مایه افتخار ملی محسوب می شود.

او همچنین از خستگی ناپذیری حمید رضا مومنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم که با سیاست گذاری ها و حمایت از فعالان بخش خصوصی توانسته طی سه سال گذشته تحول مهمی در حوزه صنایع این منطقه ایجاد کند، تشکر کرد.

جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت در جنوب ایران قرار دارد و هم اینک بیش از 180 واحد صنعتی و تولیدی در شهرک های صنعتی این جزیره مشغول فعالیت هستند.
نسخه چاپی